Wrzesień 20 2014 20:58:59

Nawigacja

Tak punktujemy

Treningi

PONIEDZIAŁEK
22 września

18.00 - 20.00

ŚRODA
24 września

18.00 - 20.00

PIĄTEK
26 września

18.00 - 20.00

Losowa fotografia

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: Krzak Adam

GRAND PRIX LZS 2014


27.09.2014 Kłoczew
25.10.2014 Piaski
22.11.2014 Bełżyce

Fundacja Partnerstwo

[1% podatku]

Zadanie publiczne

KRS

Dane REGON: LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FALA PIOTRAWIN

Statystyki

stat4u

II Liga Kobiet
lubelsko - podlaska

Zgłoszone drużyny
UKS Żaczek Fajsławice
KTS AZS UMCS Optima II Lublin
KS Amator Leopoldów Rososz
UKS Spartakus Dzwola
Ósemka Białystok
AUKS PWSZ Trefl Zamość
UPKS Arka II Ryki
SKTS Dwójka Kraśnik
UKS MOSiR Włodawa
LUKS Fala Piotrawin

Aktualne wyniki
grupy
podlasko - lubelskiej


Skład drużyny:
Jakoniuk Gabriela
Osuch ALeksandra
Górska Michalina
Krzak Anna
Solis Katarzyna
Węglińska Zuzanna
Sochalska Julia
Krzak Agnieszka
Bajon Natalia

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

POLECAMY

Tenis w necie

Nasz powiat

U Stefiego

[Sprzęt do tenisa]

Sponsor Gabrysi

[Sprzęt do tenisa]
[Gabriela Jakoniuk

EKSTRAKLASA KOBIET W TVP

EMISJIA MATERIAŁÓW Z EKSTRAKLASY KOBIET W TVP
Plan emisji materiałów z Ekstraklasy Kobiet w TVP Regionalna:
- Białystok: wtorki (godz. 7:45 i 20:00 - premiera) oraz czwartki (20:25),
- Gdańsk: wtorki (19:30 - premiera) oraz czwartki (17:45),
- Katowice: wtorki (20:40 - premiera),
- Kielce: wtorki (20:25 - premiera) oraz czwartki (7:40),
- Kraków: wtorki (19:45 - premiera) oraz środy (17:45),
- Olsztyn: wtorki (18:00 - premiera), środy (20:45) oraz soboty (10:45),
- Rzeszów: wtorki (17:30 - premiera), środy (20:45) oraz soboty (19:45),
- Szczecin: wtorki (19:15 - premiera) oraz niedziele (19:00),
- Warszawa: wtorki (19:00 - premiera) oraz piątki (17:55),
- Wrocław: wtorki (19:15 - premiera).

I WTK Młodziczek i Mlodzików - Lubartów 2014.09.13

· Marek dnia wrzesień 13 2014
Na I Grand Prix Polski, które odbędzie się w dniach 26-28.09.2014r. w Nowej Rudzie awans uzyskały: Gabriela Jakoniuk z listy krajowej i Michalina Górska - II miejsce na WTK.
Bardzo ciekawe zawody rozegrała Natalia Bajon osiągając życiowy sukces - IX miejsce.


Klasyfikacja końcowa turnieju

1 GRAND PRIX POLSKI MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW Nowa Ruda 26-28.09.2014

· Marek dnia wrzesień 10 2014
Lista młodziczek i młodzików uprawionych do startu

Komunikat organizacyjny

Karta zgłoszeniowa

Domeny, Hosting

Profesjonalny Hosting

LGD Owocowy Szlak